Всеукраїнська система пошуку вакансій в Інтернеті - всі вакансії України
 
 
 
Всеукраїнська система пошуку вакансій в Інтернеті - всі вакансії України Zarplata.ua
Головна Мої збеорежені вакансії[ 0 ] Статистика Про проект FAQ
 
Ключові слова
Розширений пошук>>
Місто
Зарплатомір
 

Про проект

   
     
Новини    
 
 

Мета сервісу Zarplata.ua - ефективний та оперативний пошук вакансій по всім сайтам Уанету.

Як правило, здобувачеві, в пошуках цікавить роботи, доводиться заходити нема на один сайт з працевлаштування в пошуках цікавить роботи. Найчастіше їх кількість перевалює за десяток. Створюють додаткову плутанину і самі роботодавці, які, бажаючи донести інформацію про свої вакансії якомога більшій кількості людей, наповнюють сайти незліченними дублікатами.

Саме тому з'явилася ідея створити універсальний мега-пошуковик вакансій - Zarplata.ua, який індексує найбільші українські сайти з пошуку роботи. Програмний алгоритм структурує отримані дані згідно з заданим критеріям: спеціальність, зарплата, регіон, вимоги до претендента, текст вакансії.

Система автоматично відсікає дублікати і рекрутинговий "спам", ранжуючи вакансії згідно з заданим критеріям. Розширений пошук дозволяє отримати максимально точну відповідність запиту і результату.

База вакансійZarplata.ua поповнюється щохвилини!

З Zarplata.ua Ви можете:

шукати інформацію по всіх регіонах України;
зберігати підходящі вакансії;
ефективно управляти своїм списком вакансій, відправляючи на будь-який e-mail;
зберігати запити і використовувати їх під час наступного відвідування;
розсилати резюме по одному або декількох оголошеннях;
використовувати розширений пошук вакансій за кількома критеріями;
"Запам'ятовувати" задані вами критерії пошуку.

На Zarplata.ua вам доступна:

статистика запитів користувачів проекту (які вакансії шукають інші відвідувачі, їх критерії відбору, кількість запитів з потрібних рубриках);
статистика по кількості свіжих вакансій в загальній базі - скільки вакансій було додано з розбивкою по днях (за сьогодні / вчора / тиждень).

Розширений пошук дозволяє самостійно вибрати, по яких сайтах працевлаштування здійснювати пошук, вказати потрібну рубрику, умови роботи, основні вимоги до претендента, рівень заробітної плати і т.д.

Для постійних користувачів сервісу є опція «Не показувати переглянуте раніше", що є оптимальним варіантом для щоденного пошуку вакансій.

Впевнені, що наш сайт допоможе знайти роботу, гідну вас!

 
 
 
 
 
 
 
 

Jobs.ua рекомендує переглянути:
Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу

Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві